Obálka audioknihy Pohádka o Raškovi

Interpret: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2017

Slavná povídka Oty Pavla ze sportovního prostředí ožívá jako audioknižní dramatizace. Ota Pavel zúročil své zkušenosti sportovního novináře v řadě knížek, kde se věnoval osudům legendárních českých sportovců. Olympijské triumfy a vítězství našich reprezentantů patří k těm nejslavnějším stránkám naší historie. A atmosféra těch báječných okamžiků zůstane navždy v nás. Plejáda skvělých herců účinkuje v poutavém zpracování příběhu olympijského vítěze ve skoku na lyžích Jiřího Rašky. Josef Somr, Petr Vacek, Svatopluk Skopal, Simona Stašová, Michal Pavlata, Jaroslava Kretschmerová, Jiří Lábus, Pavel Nový, Michal Malátný a Miroslav Vladyka v režii Jana Jiráně.

Pohádka o Raškovi - audiokniha obsahuje pohádkové vyprávění o skokanu na lyžích, Jiřím Raškovi. Autor Ota Pavel. Interpreti Josef Somr, Petr Vacek, Svatopluk Skopal, Simona Stašová, Michal Pavlata, Jaroslava Kretschmerová, Jiří Lábus, Pavel Nový, Michal Malátný, Miroslav Vladyka.