Obálka audioknihy Drak sa vracia

Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023
Série: Rodinné striebro díl 4

Príbeh súčasnejší, než by sa na prvý pohľad zdalo

Veľký vzťahový príbeh o hrdom a hrdinskom, ale zaznávanom Martinovi Lepišovi, o jeho bývalej láske Eve a jej mužovi Šimonovi Jariabkovi, zasadený do prostredia prírody, ktorá na nás z každej Chrobákovej vety dýcha, vlní sa a dobiedza tak malebne a autenticky, že sa zrazu z príbehu stáva rozprávka, zasadená do romantizujúcej krajiny; je súčasnejší, než by sa na prvý pohľad zdalo. Nájdete v ňom všetko, čo nás historicky a ľudsky determinuje. Áno, aj povery, predpojatosť, závisť, strach z nepoznaného, zbabelé správanie, oportunizmus, slabošské ľudské konanie – a nad tým všetkým lásku, ktorá v nekonečných cykloch dáva zmysel nášmu životu a robí ho znesiteľnejším...
- Scarlett Čanakyová

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

autor: © Dobroslav Chrobák (1943) interpret: Ⓟ Juraj Hrčka 2023 zvuk © Miro Lantaj /Miroslav Králik 2023 hudba © EddieHoncha 2023 réžia © Scarlett Čanakyová 2023 ilustrácie © Ďuro Balogh 2023 grafická úprava © Ryc Trable 2023 foto © Stanka Topoľská 2022 Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2023 © 2023

Audiokniha Drak sa vracia - autor Dobroslav Chrobák, čte Juraj Hrčka.

Série Rodinné striebro

Obálka audioknihy Demokrati
Demokrati
Obálka audioknihy Dom v stráni