Obálka audioknihy Dom v stráni

Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023
Série: Rodinné striebro díl 2

Dokáže láska prekonať rodové a majetkové rozdiely?

Vypočujte si príbehy, ktoré autor po odchode na chorvátsky ostrov Brač ako lekár zažíval na vlastnej koži. Nahliadnite do starého sveta a jeho špecifických pravidiel, z ktorých viaceré prežívajú v myslení ľudí aj dnes. Z generácie na generáciu sa totiž najľahšie prenášajú predsudky alebo stereotypné myslenie. Keď však spoznáme, z čoho plynú, dokážeme nad nimi získať kontrolu. Láska mladého statkára Nika a sedliackej dcéry Katice vám odkryje obraz svojej doby – nie so všetkým, čo je na ňom, musíme súhlasiť, ale je fajn ho poznať a vyznať sa v ňom, vďaka čomu sa dokážeme lepšie zorientovať aj v dnešku.
- Alžbeta Vrzgula

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

nahrávka a mix BMT studio 2023 autor: © Martin Kukučín (1911-1912) interpret: Ⓟ Milo Kráľ 2023 zvuk © Miroslav Králik 2023 hudba © WaveMusicStudio 2023 réžia © Alžbeta Vrzgula 2023 ilustrácie © Ďuro Balogh 2023 grafická úprava © Ryc Trable 2023 foto © Stanka Topoľská 2020 Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2023 © 2023

Audiokniha Dom v stráni - autor Martin Kukučín, čte Milo Kráľ.

Série Rodinné striebro

Obálka audioknihy Demokrati
Demokrati
Obálka audioknihy Dom v stráni