Obálka audioknihy Jura, Savojsko

Vydavatel: Petr Doležal
Vydáno: 2021
Série: Vinařskou Francií s Petrem Doležalem

Audiokniha obsahuje další díl z edice Vinařskou Francií s Petrem Doležalem, tentokrát z oblastí Jura a Savojsko.

Ve velkém putování po vinařských oblastech Francie navštívíme tentokrát dvě, méně známé, podoblasti patřící mezi nejmenší v celé Francii. Seznámíme se s nebývalou tradicí, specifickými víny, místními odrůdami révy vinné a velkou legendou a desátým nejznámějším vínem celé Francie. V době, kdy se derou do popředí bio vína a vína z kontrolovaných ekologicky čistých vinohradů, získávají vína z Jury a Savojska stále více pozornosti. Především pro svojí čistotu a nezaměnitelný charakter. Milovníkům kvalitních vín by rozhodně neměla chybět, když ne ve vinotéce, alespoň v teoretickém poznání. Audiokniha je doplněna, jako všechny předešlé díly této edice, o malý test, právě získaných, vědomostí.

Série Vinařskou Francií s Petrem Doležalem

Obálka audioknihy Alsasko