Solární baroni III – Vrazi v taláru

Délka: 6 h 28 min
Interpret: Valérie Zawadská
Vydavatel: Seven Red
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 365 MB

Audiokniha Solární baroni III – Vrazi v taláru je třetí část satirické trilogie, kterou napsala Alena Vitásková. Čte Valérie Zawadská.

Solární baroni #3

Třetí díl trilogie vypráví o poslední části procesu, který je nutný pro zakrytí zločinu. Sleduj tok peněz a k těm pak jednoduše přiřadíš osoby. Pro dokonalý zločin musí být vhodné zákony, které nejsou pro lidi, ale pro tuneláře a šmejdy. Systémové řízení zločinu prochází všemi strukturami a končí tzv. spravedlností, která u nás mnohdy není slepá, ona na jedno oko vidí! Děj knihy se odráží od reálných základů, kdy trestní stíhání, soudy a vězení mnohdy nevinných lidí se snaží zakrýt skutečné zločiny. Tunelování veřejných financí, zlodějny, vraždy, jsou hlavní životní náplní gaunerů, kteří se snaží ovládat stát. Všichni ti, kteří se jim postavili do cesty, museli být odklizeni. Jedna z moderních metod likvidace nevinných lidí stojících v cestě mafií jsou vrazi v taláru.

Pokud některá z postav příběhu vám bude někoho připomínat, nápadně se podobat lidem, kteří nám ztrpčují život, tak se určitě nepletete, přestože se jedná o román. Podoba osob je náhodná, ale možná. Vaši fantazii se meze nekladou, a pokud máte stejnou, či obdobnou zkušenost, tak vězte, že to není náhoda. Vrah v taláru je ten, kdo nevinnému může vědomě zcela zničit život a přesto zůstane navždy nepotrestán?? To si prokurátor padesátých let Josef Urválek myslel…

Pro společnost Seven Red namluvila Valérie Zawadská. Zvuk Kryštof Knop. Režie Václav Knop. Ve studiu Incendium v roce 2018.

ALENA VITÁSKOVÁ:
Manažerka. Od srpna 2011 do července 2017 působila ve funkci předsedkyně Energetického regulačního úřadu.

více

Série Solární baroni

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma