Obálka audioknihy Solární baroni II – Příprava mé vraždy

Vydavatel: Seven Red
Vydáno: 2019
Série: Solární baroni díl 2

Kniha je volné pokračování Organizovaného zločinu, který musí být překrýt ještě větším zločinem, aby skuteční aktéři nebyli potrestání a naopak mohli pokračovat v tunelování veřejných financí. Druhá část trilogie popisuje způsoby likvidace nepohodlných osob, které se novodobé mafii připletou do cesty.

Kamila se nejen připletla, ale začala s ní bojovat v nerovném boji. Jak takový boj vypadá, najdete v příběhu plným zvratů a humoru. Hlavní představitelka knihy pozvedla pomyslný prapor boje proti tunelářům, mafii, která mafií vlastně ani není. Je to jakési seskupení politicko-lobbistických chudáků, kteří nemají k vraždě daleko. Zrcadlo společnosti, ve které lidský život nic neznamená. Příběh Kamily a její vraždy je plný napětí a nečekaných zápletek. Je ze života, ale nehledejte podobu osob. Mějte jen na mysli, že o našich činech se ví toho víc, než si jen dokážeme představit. Je to román a každý život i ten Váš je námět na román.

Celý děj je protkán humorem, který k životu určitě patří a který je autorce vlastní.

Pro společnost Seven Red namluvila Valérie Zawadská. Zvuk Kryštof Knop. Režie Václav Knop. Ve studiu Incendium v roce 2018.

ALENA VITÁSKOVÁ:
Manažerka. Od srpna 2011 do července 2017 působila ve funkci předsedkyně Energetického regulačního úřadu.

Audiokniha Solární baroni II – Příprava mé vraždy je druhá část satirické trilogie, kterou napsala Alena Vitásková. Čte Valérie Zawadská.

Série Solární baroni