Galerie slávy - Antonín Panenka

Délka: 1 h 55 min
Interpret: Luboš Xaver Veselý
Vydavatel: SixFresh
Vydáno: 2016
Typ souboru: MP3
Velikost: 108 MB

Galerie slávy - Antonín Panenka - audiokniha obsahuje biografický rozhovor se známou osobností, který moderuje Luboš Xaver Veselý.

Jedinečný životopisný rozhovor se slavným českým fotbalistou a internacionálem Antonínem Panenkou. Kde začala a jak pokračovala životní cesta jednoho z nejpopulárnějších českých sportovců. Jaké největší životní překážky mu osud připravil a jak vlastně zaplatil za svůj mimořádný úspěch a svoji nehynoucí slávu. Kdo pomohl jeho sportovnímu úspěchu? Jak dnes vidí svoji legendární penaltu v Bělehradě? Jak vypadalo pozadí profesionálního sportu za totalitního režimu? Jak vidí postavení dnešních sportovních hvězd? Antonín Panenka odpovídá na, místy ostré, otázky moderátora Luboše Xavera Veselého s nevázanou upřímností.

Vydavatelství Six Fresh s.r.o. připravilo pro posluchače cyklus poutavých biografických rozhovorů se známými osobnostmi. Každý, kdo zanechal ve svém oboru významnou stopu, je mediálně známým a profesně uznávaným, má právo na svoje místo v GALERII SLÁVY. Každý díl GALERIE SLÁVY je de facto mluveným životopisem konkrétní osobnosti.

Obsah:
1. Dětství, aneb jak to všechno začalo
2. Velký fotbal na dosah
3. Zrod legendy
4. Reprezentace a slavná penalta
5. Rapid Vídeň - splněný sen
6. Spoluhráči, protihráči a jiné osobnosti
7. Dnešní sportovní svět

více

Série Galerie slávy

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma