Obálka audioknihy Leonardo da Vinci

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Velikost: 1.14 GB

Autor životopisů legendárních mužů jako Steve Jobs, Benjamin Franklin a Albert Einstein oživuje v nové biografii postavu génia všech dob – Leonarda da Vinciho.

S pomocí rozsáhlých Leonardových deníkových záznamů dokázal Walter Isaacson rekonstruovat životní příběh renesančního génia a přiblížit tuto velkou historickou postavu dnešním smrtelníkům. Ukazuje, že Leonardova genialita vycházela z dovedností, které můžeme zlepšovat i my sami. Jsou jimi například neukojitelná zvídavost, pozorování světa kolem sebe a hravá představivost.

Da Vinciho jméno a dílo je i v dnešní době synonymem k inovaci a pokroku. Jeho životem a myšlenkami vás v naší audioknize provede Zbyšek Horák.

WALTER ISAACSON:
Americký novinář a spisovatel z New Orleans. Svou kariéru začal jako novinář londýnských Sunday Times. Časem se stal editorem časopisu Time a nakonec dokonce i ředitelem CNN. Je autorem několika biografií velikánů jako třeba Henryho Kissingera, Alberta Einsteina a Steva Jobse.

ZBYŠEK HORÁK:
Český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Leonardo da Vinci ožívá aby inspiroval moderní čtenáře v audioknize od životopisce největších inovátorů Waltera Isaacsona. Čte Zbyšek Horák.