Galerie slávy - Luboš Xaver Veselý

Délka: 3 h 54 min
Interpret: Luboš Xaver Veselý
Vydavatel: SixFresh
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 220 MB

Galerie slávy – Luboš Xaver Veselý - audiokniha obsahuje biografický rozhovor se známou osobností, který moderuje tentokrát Václav Knop.

Vydavatelství Six Fresh s.r.o. připravilo pro posluchače cyklus poutavých biografických rozhovorů se známými osobnostmi. Každý, kdo zanechal ve svém oboru významnou stopu, je mediálně známým a profesně uznávaným, má právo na svoje místo v GALERII SLÁVY. Každý díl GALERIE SLÁVY je de facto mluveným životopisem konkrétní osobnosti.

Luboš Xaver Veselý o sobě tvrdí, že není moderátorem, ani spisovatelem. Ale už dlouhá léta má vlastní pořad v rádiu Frekvence 1, jeho knihy patří k těm úspěšným a za některé získal i prestižní ceny. Jak se potkal s muzikou, jaké shody náhod mohly za to, že se posadil za rozhlasový mikrofon, jak se přihodilo, že se setkal například s Gorbačovem. Helena Růžičková, Upír Krejčí, Karel Gott, Petr Novotný, Jan Saudek, Miloš Forman, Iveta Bartošová, Veronika Žilková David Copperfield a další osobnosti – očima ostříleného moderátora. Václav Knop zpovídá Xavera Veselého bez příkras, otevřeně a tzv. přímo k věci. Tento díl Galérie slávy je plný vzpomínek, niterních zážitků, emoci a doposud nevyslovených pravd…

Obsah:
1. Xaver – Galerie slávy
2. Ranné dětství, škola
3. Milé i nemilé vzpomínky
4. Setkání s kytarou a muzikou
5. Začátky v rádiu
6. Revoluce a po revoluci
7. Brno – Praha, Frekvence 1
8. Osobnosti v éteru
9. Americký sen
10. Film, televize, knihy

více

Série Galerie slávy

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma