Obálka audioknihy Setkání s pastýři

Vydavatel: Nakladatelství Paulínky
Vydáno: 2017
Série: Výpravy do doby Ježíšovy díl 1

První díl ze série příběhů pro děti ve věku 6–9 let, v němž tři děti žijící v současnosti zažívají velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do minulosti, do doby za Ježíšova života. K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký „problém“. Cesta v čase zpět a zkušenosti, které tam nasbírají, jim pomohou v realitě řešit otázky tak, jak nás tomu učí evangelium. První díl propojuje svět sourozenců a jejich kamaráda s pastýři z Betléma, kteří jim přijdou na pomoc, když se poprvé dostanou do „jiných časů“.

Setkání s pastýři - audiokniha obsahuje poučný příběh na základě dobrodružství, která malí hrdinové zažívají v době Ježíšova života. Autorka Maria Grace Dateno. Čte Igor Dostálek. Zvuk Pavel Kunčar. Hudba Pavel Kunčar, Kateřina Šanová.

Série Výpravy do doby Ježíšovy

Obálka audioknihy Setkání s pastýři