Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Buddhovy příběhy na dobrou noc

Buddhovy příběhy na dobrou noc

David Michie

Délka: 6 h 53 min
Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 388 MB

Odhalení, které nám otevře oči pro jinou realitu, o níž jsme nikdy neměli ani tušení, ale která se po celou dobu nacházela v lidech a místech kolem nás.

Sbírka krátkých příběhů o nevšedních zážitcích obyčejných lidí, kteří se setkávají se skrytou povahou reality. Čtyři členky knižního klubu nečekaně zaujme identická černobílá fotografie, aby objevily společné poslání nad rámec nejdivočejších představ. Seriózní mladý badatel zjistí, že do nezměrně úžasnější skutečnosti ho přivede odhrnutí závoje, nezávisle na množství pře-čtených knih. Milovnici koček s přáním, aby mohla se svými kočkami mluvit, šokuje zjištění, že ony se s ní pokouší komunikovat od samého počátku. Kniha přináší poselství, které nám pomůže sebrat odvahu ke změnám pro vlastní dobro. Co když můžeme znovu zažít kouzlo dětského usínání s kouzly, která jsou skutečná? Co když můžeme prožít zázračný pocit, že všechno je možné? Chcete vidět svět novýma očima?

DAVID MICHIE
Narodil se v Zimbabwe, studoval v Jižní Africe, deset let žil v Londýně, nyní bydlí v Austrá-lii. Jako spisovatel je autorem řady mezinárodních bestsellerů, mimo jiné knih Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda, Buddhismus pro zaneprázdněné, Pospěš si a medituj a celosvě-tově úspěšné románové série Dalajlamova kočka. Jeho knihy byly přeloženy do 30 jazyků a vyšly ve více než 50 zemích. David Michie zábavnou formou informuje laiky o základních principech buddhismu a o meditaci. Je firemním koučem a pravidelným hostem na mezinárod-ních konferencích, kde přednáší o přínosech meditace a bdělé pozornosti. Od roku 2015 orga-nizuje tzv. Mindful Safari, pobyty v jeho rodné Africe, při kterých vede skupiny lidí k návště-vám neprobádaných míst, vnitřních i vnějších, pomocí kombinací poznávacích výletů a lekcí vědomé pozornosti.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Michieho Buddhovy příběhy na dobrou noc, vydané nakladatelstvím Alpha Book v roce 2022. The Astral Traveler's Handbook © 2018 David Michie. Original English language edition published by Conch Books 97 Barker Rd., Subaco, WA6008, Australia. Arranged via Licensor's Agent: DropCap Inc. All rights reserved.
Z anglického originálu The Astral Traveler's Handbook & Other Tales přeložila Marie Frydrychová. Translation © Marie Frydrychová, 2021. Čte Jana Štvrtecká. Zvuk, hudba Soundguru. Technická redakce Jaroslav Janda.Vyrobilo studio Soundguru. Design obálky © Diana Delevová. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audiokniha Buddhovy příběhy na dobrou noc. Autor David Michie, čte Jana Štvrtecká.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma