Obálka audioknihy Zákon rezonance

Interpret: Jiří Miroslav Valůšek
Vydavatel: Anag
Vydáno: 2022

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se stále zdají být naprosto nedosažitelné? Hledáte vysněného partnera, pevné zdraví, spokojený život podle svých představ? Přivolejte si je! Díky knize Zákon rezonance objevíte jednu ze základních pravd: do života si můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci, to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a stane skutečností: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Autor knihy ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně dojít k cíli a jednoduše získat, co si vaše srdce přeje.

PIERRE FRANCKH
Spisovatel, herec, režisér, moderátor a také autor knihy Zákon rezonance Pierre Franckh je osobou velmi všestrannou. Jeho knihy věnované tématu „přání si“ se staly bestsellery v mnoha zemích, výjimkou není ani Česká a Slovenská republika. Tisíce vděčných čtenářů vděčí jeho knihám za zlepšení svého života. Kromě psaní knih se věnuje také pořádání seminářů.

JIŘÍ MIROSLAV VALŮŠEK
Jiří Miroslav Valůšek (* 27. 8. 1983 Kyjov) je český herec a dabér. Vystudoval hudebně dramatický obor na konzervatoři v Brně, v roce 2008 dokončil studium herectví na JAMU. Mezi lety 2008–2011 působil v brněnském divadle Radost a od roku 2011 účinkuje v brněnském HaDivadle. Hrál v několika televizních filmech a seriálech (Kancl, Kriminálka Anděl, Četníci z Luhačovic, Princezna a půl království) a nadaboval desítku rolí.

Audiokniha Zákon rezonance, autor Pierre Franckh, čte Jiří Miroslav Valůšek.