Obálka audioknihy Drsný spasitel 2

Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2019
Série: Drsný spasitel

I dokončení příběhu Drsného spasitele charakterizuje rychle se odvíjející děj přímo nadupaný akčními a bojovými scénami, od soubojů muže proti muži až po grandiózní bitvy vedené těžkotonážní magií.
Autor příběh osadil živými a životaschopnými postavami, důkladně prokreslenými. Hlavní tíhu děje nese hlavní hrdina – další ze Žambochových oblíbených mužů na stezce, osamělých válečníků řídících se heslem, že svůj svět si člověk musí zasloužit.

Příjemným osvěžením je pak využití reálií Moravy a Slezska jako pozadí příběhu. Ostravák tu najde spoustu zajímavých a překvapivých asociací. Pro ostatní čtenáře by bylo myslím jen dobře Ostravu, a zejména její Fakultní nemocnici, navštívit a prohlédnout si ji. Rozhodně to zaručí intenzivnější prožitek z příběhu.

Originální nápad se Žambochovi podařilo zdařile převést po podoby výsledného textu a vytvořit tak čtivý a chytlavý příběh, který rozhodně patří mezi jeho vrcholná díla. (Z recenze Martina Fajkuse)

Režie: Radek Volf. Produkce: Walker & Volf s.r.o. Obálka: Petr Šimčík. Principál: Jiří Walker Procházka. Nahráno ve studiu: Walker & Volf, Praha 9.

Audiokniha Drsný spasitel 2 je druhá část jednoho z nejlepších postapokalyptických románů od českého autora, fenomenálního Miroslava Žambocha. Čte Zdeněk Velen.

Série Drsný spasitel

Obálka audioknihy Drsný spasitel 1