Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus)

Andrzej Sapkowski

Délka: 23 min
Interpret: Jiří Plachý
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2014
Série: Zaklínač
Typ souboru: MP3
Velikost: 22 MB

Ukázková povídka ze souboru Zaklínač I. Poslední přání. Stáhněte zdarma a poslechněte si tuto ochutnávku ze superprodukce Audiotéky!
Povídka Hlas rozumu se vine jako úvodní nit všemi šesti povídkami souboru Poslední přání. Část z ní je přítomna v úvodu každého z šesti dílů, jako celek si ji však můžete poslechnout zcela zdarma.

Polský autor Andrzej Sapkowski vytvořil živoucí fantasy svět, ve kterém sledujeme osudy Geralta z Rivie, zaklínače, bělovlasého zabijáka monster a magických tvorů. V hlavních rolích v audioknize uslyšíte Jiřího Plachého jako vypravěče a Jiřího Dvořáka jako Geralta.

O audioknize:
Zaklínač Geralt je hlavní postavou povídek a pětidílné románové ságy Andrzeje Sapkowského, které společně vydají na sedm knih. První povídkovou knihu Zaklínač I. Poslední přání přináší Audiotéka v šesti dramatizovaných audioknihách s desítkami herců, unikátními zvukovými efekty a původní hudbou Petra Hanzlíka v režii Jakuba Taberyho.

Obsazení audioknihy Zaklínač:
Jiří Plachý - vypravěč
Jiří Dvořák - Geralt
Petr Halíček - Velerad
Petr Mikeska - Foltest
Ivo Theimer - Ostrit
Libor Jeník - Segelin
Dále účinkují Aleš Říha, Václav Šanda a Ivan Čermák.

Hudba: Petr Hanzlík
Režie: Jakub Tabery

Original text © 1993 by Andrzej Sapkowski Czech edition © 1999 by Leonardo Czech translation © 1999 by Stanislav Komárek and Jiří Pilch

Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) - audiokniha obsahuje krátkou povídku ze sbírky Zaklínač I. Poslední přání. Účinkují Jiří Plachý, Jiří Dvořák a další. Mistr zvuku: Jan Kocian.

více

Série Zaklínač

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky