Obálka audioknihy Mentogriti

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2019
Série: Mentogriti

Vědeckofantastický příběh začíná na kozí farmě, na samotě u lesa a končí v brazilských pralesích u indiánského kmene Munduruku. V knize nenajdete žádné násilí ani silné dramatické momenty. Zato je dílo protkáno odlehčeným humorem autora, spoustou nápadů, mystických zamyšlení a hlavně upřímných mezilidských vztahů jednotlivých postav románu. Koho zajímá, jak inteligence rostlin mění svět, nebo kdo jsou mentogriti, pak v knize najde pár otevřených odpovědí.

FRANTIŠEK M. G. KOVÁŘÍK
František M. G. Kovářík (1956) je liberecký rodák. Svou spisovatelskou dráhu nastoupil až v pozdním věku. Román Mentogriti napsal, jak sám říká, pro radost svou a svých přátel. Kdo Františka osobně zná tak ví, že jak na samém počátku románu, tak následně i v různých dotecích v průběhu celého smyšleného příběhu knihy, píše o sobě,
o svém životě.

Audiokniha Mentogriti obsahuje vědeckofantastický příběh, jehož autorem je František M. G. Kovářík. Čte Otakar Sovina. Hudba Ondřej Morcinek.

Série Mentogriti

Obálka audioknihy Mentogriti