Obálka audioknihy Kabaret U dobré pohody 5

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2019
Série: Kabaret U dobré pohody

V roce 1978 vyšlo LP album s prvním dílem Kabaretu U dobré pohody, miniserie, která navazovala na úspěšný televizní pořad. V následujících letech pak postupně vycházely další 4 díly. Ne všechny díly se nám ale zatím podařilo opatřit smlouvami, což je důvodem, proč neposíláme do digitálních obchodů tituly v pořadí, v jakém původně vycházely. Nyní tedy nabízíme díl pátý, který vyšel v Supraphonu v roce 1983 (kat.č. 1818 0460). Věříme, že i tak vám náš nový digitální titul navodí tu správnou DOBROU POHODU!

Kabaret U dobré pohody 5 – audiokniha obsahuje výběr z komediálních vystoupení našich nejlepších herců, jakými byli např. Lubomír Lipský, Helena Růžičková a jsou např. Jiří Lábus, Jiřina Bohdalová další.

Série Kabaret U dobré pohody

Obálka audioknihy Kabaret U dobré pohody 4