Obálka audioknihy Válka Mentogritů

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022
Série: Mentogriti

Pokračování vědeckofantastického příběhu o soužití lidí, inteligentních rostlin a dalších neméně inteligentních tvorů v závislosti na jejich Mentogritech. Vyprávění je protkáno odlehčeným humorem autora, spoustou nápadů, mystickým zamyšlením a hlavně upřímnými mezilidskými vztahy jednotlivých postav románu.

František M.G. Kovářík (1956) je liberecký rodák. Svou spisovatelskou dráhu nastoupil až v pozdním věku. Román - trilogii Mentogriti napsal, jak sám říká, pro radost svou a svých přátel. Kdo Františka osobně zná tak ví, že jak na samém počátku románu, tak následně i v různých dotecích v průběhu celého smyšleného příběhu knihy píše o svých příbězích i lidech ze svého okolí. Nicméně druhý díl Válka Mentogritů už je opravdu jen čistou fantazií.

Audiokniha Válka Mentogritů obsahuje pokračování vědeckofantastického příběhu od autora Františka M. G. Kováříka. Čte Otakar Sovina.

Série Mentogriti

Obálka audioknihy Mentogriti