Obálka audioknihy Bible od A do Z

Interpret: Radovan Lukavský
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011

Bible, posvátná kniha křesťanů, je souborem knih, označovaným také jako Písmo svaté. Skládá se ze dvou hlavních částí, Starého a Nového zákona. Starý zákon obsahuje sbírku posvátných židovských knih s příběhy o stvoření světa, dějinách židovského národa a jeho zkušenostech s Hospodinem.
Nový zákon představuje Ježíše Krista, jeho život, působení a kázání. Audiokniha přináší ucelený pohled na složitou tematiku rozsáhlého díla, zobrazuje jednoduchou a srozumitelnou podobu jedné z nejdůležitějších náboženských písemností.

Obsah:

Bible od A do Z - audiokniha představuje populární, zábavnou a přehlednou formou nejznámější postavy, pojmy a události z Bible. Příběhy interpretují nejlepší čeští herci jako Radovan Lukavský, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý, Marek Eben a další.