Jak s Máničkou šili všichni čerti

Koupit za 149 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 19 min
Interpret: Helena Štáchová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 74 MB

Jak s Máničkou šili všichni čerti - audiokniha obsahuje ďábelský pohádkový muzikál rozhodně nejen pro Máničky! Autor Miloš Kirschner, účinkují Helena Štáchová, Martin Klásek, Ondřej Lážnovský a další.

"Je to k uzoufání nosit pořád ty samé nemoderní kostičkované šatičky!" říká si smutně Mánička. Když si prohlíží své spolužačky, pyšnící se modely podle poslední módy, dala by za jejich kamarádství a za stejně krásné oblečení cokoliv - snad i duši! Od přání ke skutku nebývá někdy daleko! Jakou cenu ale bude muset Mánička za splnění svých přání zaplatit? Jisté je, že ji čeká cesta do Ďáblic, do samého pekla, kde šijí všichni čerti…

Úspěšný muzikál pro děti (divadelní premiéra byla na jaře 2014) se dočkal své audio podoby. Pro ty, kteří si v příběhu Mikiho Kirschnera oblíbili písničky textaře Robina Krále a skladatele Jiřího Škorpíka, je připraven zpěvníček, který je součástí obsáhlého bookletu.
Atraktivní téma, velmi zajímavé postavy i spousta skvělých písní činí z této novinky jednu z nejlepších produkcí Divadla S+H posledních let.

Obsah:
1. Co tě čeká v Ďáblicích .
2. Pekelný plán
3. Móda vládne světu
4. Éra modelů Dr. Slušifera
5. Mánička má narozeniny
6. Ďábelské slevy
7. Co je nejdražší
8. Chvála prázdnoty
9. Čtvrť s podivnou pověstí
10. Peklo bylo samá síra
11. Čerti už došili

více

Série Spejbl a Hurvínek

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma