Album pohádek 14

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 7 min
Interpret: Jaroslava Adamová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 63 MB

Album pohádek 14 - audiokniha obsahuje výběr pohádek, jejichž autory jsou Martina Drijverová, František Nepil, Ivan Renč a Zdeněk Karel Slabý. Účinkují Jaroslava Adamová, Jaroslav Kepka, Miloš Kopecký, Václav Postránecký, Jaromír Hanzlík, Miloš Kirschner, Daniela Kolářová, Milan Neděla, Ota Šimánek, Martin Štěpánek.

Z "miniserie" našich Alb pohádek "Supraphon dětem" se stává postupem času, přibývajícími díly a také zájmem našich zákazníků "serie" - a to ani tímto 14. titulem ještě nekončíme!
Na malé i velké posluchače čekají v tomto dílu pohádky vyprávěné renomovanými herci jako např. Milošem Kopeckým (Sloní mládě), Václavem Postráneckým (O třech malých princezničkách),
Jaroslavem Kepkou (Pampelišky) nebo Jaroslavou Adamovou (Jak se naučit plavat). Také se na našem pohádkovém albu mohou setkat s Hurvínkem a Spejblem v dialogu ze hry Na řadě Dr. Spejbl
nebo dramatizovanou pohádkou Kocour Vavřinec a jeho přátelé v titulní roli s Jaromírem Hanzlíkem a v rolích dalších s Danielou Kolářovou, Otou Šimánkem, Milanem Nedělou a dalšími.

Obsah:
1. Spejbl v žaláři
2. Kocour Vavřinec a jeho přátelé
3. Sloní mládě
4. O třech malých princezničkách
5. Pampelišky
6. Jak se naučit plavat

více

Série Supraphon dětem

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma