Grand Mountain Adventure

Developer: Toppluva AB
Vydáno: 2021

Platforma: android

Nejlepší lyžařská hra na Androidech vyšla „stylově“ v létě. Zaujme už na první pohled svou atraktivní grafikou, a to i navzdory titěrnému zpracování. Tentokrát nedýcháte lyžaři na záda, ani na něj nehledíte zboku, ale pěkně shora – z ptačí perspektivy. Na zasněžených pláních rozkládajících se ve vaší dlani je drobek sotva vidět.

Přehled o okolí je však pro úspěšnou jízdu klíčový. Zprvu se pohybujete po jasně vytyčené sjezdovce, ale už po pár metrech narazíte na překážky v podobě stromů, skal či divoké zvěře. Jako by to nestačilo, občas se spustí i lavina.

Grand Mountain Adventure ovšem není jen bezcílnou jízdou. Lyžař musí plnit různé úkoly a sbírat medaile. Zajímavým zpestřením jsou různé bonusy poschovávané po celé hoře. Najdete je všechny?

více

Tipy a triky

Lyžař umí nejenom zatáčet a zastavovat, s trochou cviku zvládnete i triky. Například pro otočku stačí, když včas (těsně před skokem) zatáhnete za jednu z tyček. Salto provedete zatažením za obě tyčky. Dopředu nebo dozadu, záleží na vás. V budoucnu budou na tricích postaveny i výzvy, tak trénujte!

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět