Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Catalyst Black

Catalyst Black

Získat pro:

iOS Android

Developer: Super Evil Megacorp
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Animovaná střílečka, která spojuje sílu útočných zbraní a kouzel. V Catalyst Black se vydáte na výpravu do oblak, abyste získali zásoby energie na exotických Welkinských ostrovech. Čeká na vás velice chytlavá týmová akce, do které se můžete ponořit po boku svých přátel.

Váš hrdina nebo hrdinka, bojuje převážně pomocí primární zbraně. Ta je rychlá a soupeři neudělí bůhvíjak velké poškození. Pokud chcete nepřátele vážně zranit, bude se vám hodit těžká zbraň, má však omezený počet použití. Součástí vaší výbavy je také magická schopnost, jež může například vyléčit vás a spoluhráče v okolí. Nejvíce vás ale bude těšit, když si odemknete masku. Pakliže si ji nasadíte, stane se z vás obří bestie s vysokým počtem životů, která si dá soupeře k snídani.

Catalyst Black nabízí vícero herních módů, v nichž se utkáte s jinými hráči z celého světa. Nejprve se vám odemkne slayer, jehož princip je velice jednoduchý. Za usmrcení nepřítele získáte bod a cílem je dosáhnout 25 bodů. Má to ale jeden háček – čím více nepřátel zabijete bez vlastní smrti, tím více nepřítel získá bodů, když vás nakonec zabije.

Mód Hydra je už o něco složitější. Existují totiž tři různé cesty, které vám zajistí vítězství. První z nich je zabít každého nepřítele třikrát. Kromě toho můžete zničit nepřátelského dozorce nacházejícího se na konci jejich území. Abyste vyhráli, stačí vám také nasbírat 20 krystalů a zanést je do středu mapy. Když se vám to podaří, nabije se vám obří kanón, který s nepřáteli skoncuje.

Eventide je velmi originální herní režim a zároveň nejnáročnější zábavou z celého Catalyst Black. Nejde totiž o jednoduchý zápas, který za pět minut skončí. Těšit se naopak můžete na dlouhé dobrodružství. Se svým týmem se prvně snažíte získat co nejvíce bodů, jež můžete získat skrze obsazování základen, bojování s příšerami, hráči a bossy. Jakmile nějaká strana dosáhne 28 000 bodů, zahájí se Final Harvest neboli fáze, v níž se body odečítají. Podaří-li se vám shodit body soupeře na nulu, vítězíte.

více
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black
Snímek obrazovky aplikace Catalyst Black

Naše recenze

Catalyst Black vás chytne a už nepustí. Souboje jsou akční a rychlé, takže se vám nestane, že se budete někdy nudit nebo nahánět nepřátele po mapě. Ve výbavě a herních módech se po chvilce hraní zorientujete, pomůžou vám k tomu navíc tutoriály. Vřele doporučujeme mód Eventide, využívá opravdu zajímavých mechanik a hra je různorodá.

více

Tipy a triky

- Plněním úkolů a zvyšováním úrovně získáváte speciální prach, pomocí kterého můžete vylepšovat své vybavení. Využijte toho, abyste byli v bitvě silnější.

- Na zbraně nemusíte jen klikat, ale tažením s nimi můžete mířit dle libosti. Můžete tak předvídat pohyby soupeře a střílet mu do cesty.

- Těžká zbraň se dá nabít pomocí nábojů rozmístěných po mapě, sbírejte je.

- V bestii se můžete proměnit rychleji díky shromažďování malých modrých masek.

- Domluvte se s kamarády a zahrajte si společně, díky kvalitní komunikaci máte větší šanci na úspěch a zároveň je hra zábavnější.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět