Idle Miner Tycoon

Idle Miner Tycoon

Získat pro:

iOS Android

Developer: Kolibri Games
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Idle Miner Tycoon je simulátor průmyslového magnáta. Jak název napovídá, většina hry se odehrává v dole, kde vaši zaměstnanci těží a pomáhají vám pomalu bohatnout. Postupně rozšiřujete svůj důl a najímáte nové lidi pro další automatizaci. Hlavním účelem je rozšířit váš důl a zařídit, aby vydělával penízky i bez dozoru. Dosáhnout toho budete moci díky různým manažerům, kteří se specializují na jiná odvětví. Díky tomu mají speciální bonusy, které lze během plánování uplatnit na dolování.

Ve hře je zabalených několik funkcí, které vás nepustí od hraní, jako například budování prestiže, možnost vše automatizovat či těžit až 15 různých nerostných surovin.

více

Naše recenze

Na úplném začátku hry začínáte skoro s ničím, pouze s jedním dolem a jediným zaměstnancem. Ty musíte ručně spravovat za pomocí klikání na ně. Pomalu ale jistě se vám po chvíli úsilí odemkne možnost dalšího dolu a zakoupení magnáta, který bude klikat za vás. Čím víc klikáte, tím více správců získáte a tím míň práce musíte dělat.

Surovin je na těžení více, mezi ně patří uhlí, železo, zlato a několik dalších minerálů. Každá hornina má jinou cenu a narazíte na ně tak, že jednoduše nakupujete další doly. Jedná se tak o pohodlný titul, na který stačí jen dohlížet a občas upravit, co má kdo kde dělat.

více

Tipy a triky

- Vylepšujte vaše doly, aby vydělávaly více penízků a rudy.

- Hlídejte si, zda se vaše vytěžené suroviny někde nezasekávají. V takovém případě zkuste vylepšit vaše vozíky nebo výtahy.

- Udržujte si stejné úrovně všech dostupných dolů, aby těžba pokračovala hezky plynule. Jinak hrozí, že se produkce zastaví.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky