Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Stumble Guys

Stumble Guys

Získat pro:

iOS Android

Developer: Scopely
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Úspěšný klon počítačového hitu Fall Guys. Těšit se můžete na šílenou akci, při níž se pokusíte zůstat jako poslední ve hře. Nebude to ale snadné, protože konkurence v podobě 31 dalších hráčů vás nenechá vyhrát jen tak. Od jiných battle royale her se Stumble Guys liší jednou zásadní mechanikou – nebojujete s puškami, samopaly, a dokonce ani pomocí granátů.

Čeká na vás totiž obří kolekce miniher, která rozhodne o tom, kdo se bude moct pyšnit vítěznou korunkou. Součástí jsou překážkové dráhy různých velikostí, jež vás překvapí nástrahami, a nespadnout z mapy občas nebude snadné. Nemyslete si však, že vám postačí pouze skákat a utíkat. Odhadnout budete muset správný čas pro vykonání daného pohybu, aby vás do oblak nevymrštilo třeba obří kyvadlo.

Přestože každá dráha nabízí různé překážky a nachází se na jiném místě, třeba v džungli nebo zimní krajině, nebylo by neustálé závodění zábavné. I proto jsou součástí široké škály vyřazovacích miniher kupříkladu týmové soutěže. Soupeře tak můžete porážet ve vlajkové s raketomety nebo fotbale se třemi míči. My jsme si ale zamilovali minihru Honey Drop. Hrací pole představuje několikapatrová věž složená z pláství medu. Jakmile běháte, plástve vám mizí pod nohami a vy se snažíte nespadnout dolů.

Svého panáčka ve Stumble Guys si můžete přizpůsobit, na výběr máte z několika různých skinů. Získat je můžete z kola štěstí, battle passu nebo koupením za gemy či tokeny. Kromě toho si lze odemknout emotikony, animace nebo efekty, které se vám objevují pod nohami, když běžíte.

více
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys
Snímek obrazovky aplikace Stumble Guys

Naše recenze

Stumble Guys je velice chytlavá a zábavná hra. Nápad sice není zrovna originální, ale ceníme to, že vývojáři svým způsobem přinesli oblíbený počítačový titul i mobilním hráčům. Různorodé minihry pomáhají tomu, aby hra po několika hodinách nepřestávala bavit. Jestliže budou tvůrci pravidelně vytvářet nový obsah, má Stumble Guys obrovský potenciál stát se jednou z nejhranějších mobilních her.

více

Tipy a triky

- Základním trikem pro překážkové dráhy je, abyste neběželi bezhlavě kupředu. Pád z mapy vás totiž zpomalí, což za to nestojí. Zkuste se proto soustředit a nedělat zbytečné chyby, ušetří vám to čas.

- Ve fotbale nebo vlajkové zkuste bránit. Je totiž velká šance, že vaši spoluhráči začnou útočit, tým tak bude vyvážený a budete mít větší šanci na výhru.

- Abyste získali gemy, můžete se účastnit turnajů. Některé z nich mají vstup zdarma a když vyhrajete, čeká vás pěkná odměna.

- Hraní s kamarády je vždy zábavnější a Stumble Guys to také umožňuje. Pozvěte své přátele od hry a užijte si spoustu legrace.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět