Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Hero Emblems II

Hero Emblems II

Získat pro:

iOS Android

Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Vydejte se na poutavé dobrodružství napříč děsivým venkovem, kde na každém rohu čeká nebezpečí. Vaše parta dobrodruhů se chce stát hrdiny, skrze plnění dobrých skutků a ochranou před nebezpečnými monstry. Bojovat nebudete skrze zběsilé mlácení mečů, ale body do souboje, obrany, životů a magie budete získávat díky kombinování stejnobarevných elementů.

Od předchozího dílu se tady dočkáme více příběhu, mnoho divokých nepřátel a vylepšené dovednosti, znalosti a vybavení. Ty budou klíčové pro úspěšné zdolávání jednotlivých úrovní a dosáhnutí životního cíle všech hrdinů. Nést odkaz Night Chasers, nedělat vše jen pro peníze a pomáhat potřebným v nouzi.

více
Snímek obrazovky aplikace Hero Emblems II
Snímek obrazovky aplikace Hero Emblems II
Snímek obrazovky aplikace Hero Emblems II
Snímek obrazovky aplikace Hero Emblems II

Naše recenze

Neobvyklé spojení žánrů spoj 3 her a klasického japonského vyprávění hrdinů, kteří bojují s různými nepřáteli, skvěle osvěžuje jinak běžné hraní. Titul samotný skvěle navazuje na předchozí díl a do samotného příběhu se ponoříte a budete si užívat každou minutu hraní. Navíc, čím dále budete postupovat hrou, tím více poznáte postav, které mají nové schopnosti, a hraní se stane ještě zajímavější, ale spojování stejnobarevných elementů lehce zaostává.

více

Tipy a triky

Hlídejte si, zda hrdinové mají dost životů. Kombinování červených elementů můžete obnovit trochu života.

Máte-li u postaviček všechny ukazatele plné, kombinujte hlavně útočné elementy.

Kombinování více jak tří elementů vytváří speciální elementy, pro každého hrdinu.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět