Obálka audioknihy Meditace - životní energie, harmonizace čaker

Meditace - životní energie, harmonizace čaker

Jiřina Slámová

Délka: 46 min
Interpret: Jiřina Slámová
Vydavatel: Jiřina Slámová
Vydáno: 2017

Nahrávka je zaměřena na harmonizaci čaker – energetických center, kterými proudí životadárná energie. Tato meditace je účinná nejen pro zasvěcené, kteří už s energií pracují, ale i pro začátečníky, kteří se teprve učí vnímat své tělo a cítit proudící energie.

To, co nazýváme životní energií, je v podstatě základem fyzického života. Pokud v našem těle proudí životní energie, pak žijeme, vyvíjíme se a učíme – a pokud proudit přestane, nastane oddělení duše od hmoty, čemuž říkáme fyzická smrt. Každý z nás má svůj energetický systém, který je tvořen hmotnou složkou (což je fyzické tělo), jemnohmotnými těly (aurou), energetickými centry (čakrami) a dráhami, kterými proudí energie. Každý z nás má k dispozici určitý objem životní energie. Přirozený a harmonický vývoj by měl přinášet v souvislosti s naším sebepoznáním stále větší množství životní energie.
Je pouze na nás, jak zacházíme se svou životní energií, zda ji plně využíváme pro sebe a svůj rozvoj nebo ji vyplýtváme k věcem, které se nás netýkají.

Meditace - životní energie, harmonizace čaker - audiokniha obsahuje mluvenou meditaci, jejiž autorokou je Jiřina Slámová. Účinkuje Jiřina Slámová.