Andělská naděje pro každý den

Délka: 1 h 3 min
Interpret: Eva Laštovičková
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 59 MB

Andělská naděje pro každý den - audiokniha obsahuje meditační nahrávka Evy Laštovičkové. Hovoří autorka.

Meditační nahrávka Andělská naděje pro každý den přináší uklidňující relaxační program. Naučí Vás pozitivně vstupovat do nového dne. Důležitá je také večerní očista, která zlepšuje kvalitu spánku. Uvolňující relaxace Vám umožní zapomenout na každodenní stres, zklidní Vaše tělo a zharmonizují mysl. Při poslechu zapomenete na trápení i starosti a necháte se hýčkat láskyplnou hudbou, která přinese blahodárnou regeneraci. Na nahrávce se seznámíte a propojíte s anděly. O očistu se postará archanděl Michael s archandělem Rafaelem. Vychutnejte si relaxační cestu do nitra své duše s laskavým projevem Evy Laštovičkové a andělů.

Obsah:
1. Barevná očista těla i mysli
2. Pozitivní ladění do nového dne
3. Večerní očista s archandělem Michaelem
4. Seznámení a propojení s anděly
5. Andělské dobití energie

Barevná očista těla i mysli
Barevná meditace pod vedením andělů Vám dodá energii. Pocítíte lehkost a volnost. Odstraňuje únavu, špatné spaní a znovu do správného víru vyrovná energii čaker.

Pozitivní ladění do nového dne
Proběhnout může během ranního probuzení v posteli. Každé ráno si představujte vývoj celého dne, který můžete svou pozitivní energií zásadně ovlivnit.

Večerní očista s archandělem Michaelem
V průběhu dne do svého nitra můžeme nasávat mnoho nežádoucích energií. Emoce od lidí, které během dne potkáme. Veškeré nečistoty v podobě myšlenek pronikly do našeho nitra. V této očistné meditaci předáte veškeré nežádoucí myšlenky univerzu za pomoci archanděla Michaela. Nechejte archanděla Michala čistit a vnímejte hudbu. Pokud by pro Vás bylo jeho čištění moc silné, požádejte o zmírnění celé očisty.

Seznámení a propojení s anděly
Každý z nás má ve svém okolí mnoho andělů, touto meditací se s nimi snáze propojíte. Našim společníkem je také anděl strážný. Některé prameny uvádějí, že můžeme mít i více andělů strážných. Anděl strážný je s námi od početí po celý náš život,.

Andělské dobití energie
Prostor pro fantazii. Cílem je poslouchat tok energie a relaxovat s hudbou.

Eva Laštovičková (13.8.1983)
andělský průvodce, médium

Jako malá měla strach ze smrti, hledala a pátrala, "co je dál". Odpovědi začaly přicházet po smrti dědečka, který se stal jejím duchovním průvodcem. Pomocí seminářů, přednášek a duchovní literatury se propojil její život s anděly, archanděly a nanebevzatými mistry, vílami i bohyněmi. Vystudovala 10 stupňů Kineziologie ONE BRAIN.
Absolvovala andělské semináře vycházející z tradic učení Doreen Virtue v podání jejího syna Charlese a Tiny Marie Bertoli. Věnuje se také novodobé celostní terapii Aura-Soma či práci s krystaly.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma