Obálka audioknihy Zdraví a vitalita

Interpret: Roman Svoboda
Vydavatel: Nová relaxace
Vydáno: 2018

Nejprve uvolníte pomocí řízené relaxace celé své tělo a potom budete poslouchat a v duchu opakovat pozitivní sugesce zaměřené na Vaše zdraví a vitalitu. Pokud budete opakovat sugesce ve tvaru - JÁ JSEM - tedy v 1. osobě čísla jednotného a změníte ji tím na autosugesci, bude tato technika o to více účinná. Dále je vhodné podpořit autosugesce vírou a vizualizací, tedy živou představou, potom bude tato technika ještě více účinná a výsledky se o to rychleji projeví. Podle vlastních zkušeností doporučuji tuto techniku používat po dobu třiceti dní, nejlépe ráno po probuzení a večer před usnutím.

Audiokniha Zdraví a vitalita obsahuje relaxační techniku, která vám díky pozitivním sugescím pomůže nastolit rovnováhu ve Vašem těle. Autorem a interpretem je Roman Svoboda.