Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mrazivé interview

Mrazivé interview

C. M. Ewan

Délka: 12 h 53 min
Interpret: Veronika Veselá
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 727 MB

Thriller uznávaného autora vypráví napínavý příběh odehrávající se v krátkém časovém rozpětí čtyřiadvaceti hodin. Velmi chytře napsaný adrenalinový román, který vás zcela pohltí…

Kate Hardingová, jež se zotavuje z osobní tragédie, se po smrti manžela snaží znovu najít smysl života. Práci letušky už nemůže vykonávat a věnuje se zaměstnání ve firmě zajišťující vztah s veřejností.

Když ji osloví poradce pro přijímání nových pracovníků, dostaví se na pohovor pro vysoce váženou pozici ve špičkové společnosti a očekává, že získá práci svých snů, která slibuje nejen mnohem vyšší plat, ale zároveň cestu nahoru po kariérním žebříčku.

Toto setkání probíhá v luxusní třináctipatrové kancelářské budově v centru Londýna v pátek v pět hodin odpoledne, kdy téměř všichni odešli domů na víkend. Kate se ocitá sama s mužem, jenž s ní vede pohovor, a ani v nejdivočejších snech si nedokáže představit, jaké další události může očekávat. Nic v této hře na kočku a myš není normální, vše je zvrácené, mučivé a nebezpečné. Kate se ocitá ve smrtelné pasti a začíná boj o život. Jaký skutečný důvod se za interview skrývá?

Copyright © C. M. Ewan 2022

Audiokniha Mrazivé interview, autor C. M. Ewan, překlad Stanislava Míčková. Čte Veronika Veselá a Jiří Schwarz, režie Jakub Lejnar.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma