Obálka audioknihy Vražda na faře

Vražda na faře

Agatha Christie

Interpret: Otakar Brousek ml.
Vydavatel: Vyšehrad
Vydáno: 2019
Série: Slečna Marplová

Kdo je vinen z vraždy plukovníka Protheroea? Muž, kterého nikdo neměl rád, naposledy vydechl na faře ve vesničce St. Mary Mead. Násilná smrt vyvolá řadu otázek a podezření ulpí na sedmi místních. Kdo z nich měl skutečně motiv k vraždě? Důležitou postavou ve vyšetřování je slečna Marplová, která se později svou znalostí lidských povah proslaví. Při hledání viníka vraždy na faře se představuje poprvé v knižní podobě.

Poklidné ovzduší St. Mary Mead jednoho dne zcela nečekaně rozvíří vražda... Zatímco nesympatický inspektor Slack umíněně sleduje úplně špatnou stopu, na scénu vstupuje - a to skutečně poprvé - nenápadná stará panna, slavná slečna Jane Marplová. Role okouzlující znalkyně lidských povah, slečny Marplové, se s humorem a roztomilou hravostí zhostila Růžena Merunková. Postavu vypravěče, vikáře Leonarda Clementa, a spoustu dalších postav si s chutí a nadhledem zahrál Otakar Brousek ml.

V audioknize Vražda na faře rozplétá slečna Marplová svůj první velký případ. Napsala královna detektivek Agatha Christie. Načetli Otakar Brousek ml. a Růžena Merunková.

Série Slečna Marplová

Obálka audioknihy Vražda na faře