Kapsa plná žita

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2022
Série: Slečna Marplová

ZPÍVEJ PÍSEŇ PENÍZKŮ, KAPSU PLNOU ŽITA...

A o peníze tu jde především… Skutečnost je však dětským hrám a říkadlům velice vzdálena, protože vražda je skutečná – dokonalá, promyšlená, zákeřná. Jde o pomstu za ztrátu jiného života? O vyšetření dávného sporu mezi dvěma bratry? O majetek či věno?

Když zemřel bohatý pan Fortescue, byli v podezření všichni: služebnictvo, zaměstnanci kanceláře i jeho nejbližší. Ale okruh se zužuje, neboť dochází k dalším vraždám. Slečna Marplová má ovšem nespočet životních zkušeností a poznala už mnoho lidí, kteří se podobají právě těmto podezřelým, takže i tentokrát pomůže policii v čele s inspektorem Neelem odhalit pravdu.

Audiokniha Kapsa plná žita obsahuje detektivku Agathy Christie. Čte Růžena Merunková a Otakar Brousek ml.

Série Slečna Marplová

O2 Knihovna