Obálka audioknihy Oznamuje se vražda

Oznamuje se vražda

Agatha Christie

Interpret: Otakar Brousek ml.
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2021
Série: Slečna Marplová

Další z detektivních příběhů Agathy Christie nás zavádí do malého anglického městečka Chipping Cleghorn. Poklidný život jeho obyvatel rozvíří inzerát otištěný v místních novinách – je v něm oznámen zločin, dokonce hrdelní. V určenou dobu a na určeném místě se pak události seběhnou tak, že je může objasnit jen jistá všímavá a energická dáma, vyzbrojená staromódní kabelkou, pletacími jehlicemi a zvídavýma očima.

Agatha Christie začala psát první detektivky během první světové války a publikovala až do konce 70. let minulého století. Oznamuje se vražda z roku 1950 je dalším příběhem s oblíbenou hrdinkou, bystrou starší slečnou Marplovou, se kterou se čtenáři měli možnost poprvé důvěrněji seznámit v roce 1940 v příběhu Vražda na faře.

Audiokniha Oznamuje se vražda obsahuje detektivní příběh od Agathy Christie. Čte Jitka Ježková, Růžena Merunková a Otakar Brousek ml.

Série Slečna Marplová

Obálka audioknihy Vražda na faře