Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Věčná válka

Věčná válka

Joe Haldeman

Délka: 9 h 29 min
Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 535 MB

Vojín William Mandella nechtěl jít do války. Ale jelikož patřil spolu s ostatními z jeho skupiny k pozemské elitě, byl zatažen do válečného konfliktu vesmírného rozsahu. Dokázal si poradit s krvelačnými Tauřany... Dokázal se vypořádat s hypnostudiem, v jehož průběhu mu do mozku nalili celou válečnou historii Země... Dokázal se přenést i přes to, že mu výbuch utrhl nohu a on musel čekat, až mu znovu naroste... Dokázal žít ve světě lesbiček a homosexuálů, kteří ho považovali za zvrhlíka... Ale když ho oddělili od ženy, kterou miloval, a poslali ji na misi do úplně jiné doby, začal major Mandella uvažovat, za co vlastně bojuje.

JOE HALDEMAN
Joseph William Haldeman (* 9. června 1943, Oklahoma City) je americký spisovatel science fiction píšící pod jménem Joe Haldeman. Jeho nejznámějším dílem je román Věčná válka, ve kterém zúročil své zkušenosti získané za války ve Vietnamu.V témže roce, kdy získal bakalářský titul ve fyzice a astronomii na univerzitě v Marylandu, byl odvoden do armády a jako bojový inženýr sloužil v letech 1967 až 1969 ve Vietnamu. Byl těžce raněn, obržel Purpurové srdce.

FILIP JANČÍK
Začínal jako herec, ale rozhodl se naplno věnovat dabingu. Proto jej můžeme vidět jen v několika málo filmech nebo seriálech. Jako mladý herec si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy. Hlasu Filipa Jančíka si naopak všimneme ihned, například na TV stanici Prima Cool nebo v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů.

copyright © 1974, 1975, 1997 by Joe Haldeman

Audiokniha Věčná válka, autor Joe Haldeman, překlad Pavel Hodek a Josef Hořejší. Čte Filip Jančík, režie Jiří Hiemer.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma