Obálka audioknihy Na zemské stezce

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2023
Série: Strážci z Landštejna díl 1

Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a k vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Jedná se o náhodné loupežné přepadení, jaká jsou v liduprázdných pohraničních hvozdech na denním pořádku? Nebo souvisí vražda s výbušnou politickou situací na neklidné hranici? Anebo má ještě širší mocenské souvislosti? Román z první třetiny 13. století líčí okolnosti vzniku hradu Landštejna.

PETR NESKUSIL
Mladý český dabér a herec. Na svém kontě má mnoho větších i menších rolí. Mezi jeho nejvýznamnější dabované postavy patří například Howard ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Peeta v sérii Hunger Games. Namluvil ale také hrdiny ve filmech Úsvit planety opic, Hobit či Pí a jeho život.

Audiokniha Na zemské stezce, autor Martin Nesměrák, čte Petr Neskusil, režie Jakub Tabery.

Série Strážci z Landštejna

Obálka audioknihy Na zemské stezce
Na zemské stezce
Obálka audioknihy V obležení