Obálka audioknihy V obležení

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2023
Série: Strážci z Landštejna díl 2

Poblíž hradu Landštejna dojde k zákeřnému přepadení kupecké karavany. Vzápětí jsou vyrabovány a vypáleny dva hospodářské dvorce, pokusu o náhlý přepad neujde ani hrad sám. Zaskočená posádka musí hledat účinnou obrannou strategii proti nezvykle početné bandě neznámých ozbrojenců. Přibývá obětí i nezodpovězených otázek. Kdo jsou cizí nájezdníci? Odkud přišli? A pokud je někdo najal, kdo to byl a proč to udělal?

Podaří se landštejnským vojákům pochytat nebezpečné lapky poschovávané v okolních lesích, odvrátit jejich útoky a nakonec je definitivně zneškodnit?

PETR NESKUSIL
Mladý český dabér a herec. Na svém kontě má mnoho větších i menších rolí. Mezi jeho nejvýznamnější dabované postavy patří například Howard ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Peeta v sérii Hunger Games. Namluvil ale také hrdiny ve filmech Úsvit planety opic, Hobit či Pí a jeho život.

Audiokniha V obležení, autor Martin Nesměrák, čte Petr Neskusil, režie Jakub Tabery.

Série Strážci z Landštejna

Obálka audioknihy Na zemské stezce
Na zemské stezce
Obálka audioknihy V obležení