Obálka audioknihy Vánoční koleda

Interpret: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011

Audio verze této klasické povídky zavádí čtenáře do staré Anglie v období vánočních svátků. Jejím hrdinou je známý lakomec a nemilosrdný lichvář, kterého se snaží napravit tři hodní duchové. Ti mu předvádějí smutné obrazy jeho minulosti, současnosti i budoucnosti, a díky jejich zásahu se krutý lakomec změní v milého a laskavého člověka.
Josef Somr je v roli skrblíka Scrooge excelentní a jeho strhující vyprávění činí z této audioknihy jedinečný posluchačský zážitek. Neopakovatelnou atmosféru Vánoc "ve staré dobré Anglii" dodává nahrávce i originální hudba.

Vánoční koleda – proslulý vánoční příběh o starém lakomci, kterému duchové ukážou svět chudých a změní tak jeho smýšlení. Klasické dílo z pera Charlese Dickense patří dodnes k oblíbené vánoční četbě, do podoby audioknihy načetl Josef Somr.