Obálka audioknihy Když má žena plán

Když má žena plán

Maye Musk

Interpret: Vilma Cibulková
Vydavatel: Audiotéka, Jota
Vydáno: 2023

ŽIVOT PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ, KRÁSY A ÚSPĚCHU

Matka Elona Muska, mezinárodně uznávaná supermodelka, sdílí příběhy a zkušenosti ze svého profesního i osobního života.

V životě přijdou okamžiky, které nemůžete ovlivnit, ale svůj vysněný život můžete žít v jakémkoliv věku. Musíte si pouze umět věci dobře naplánovat.

Maye Musk je okouzlující supermodelka, kterou nejčastěji potkáte na palubě letadla nebo v pevně semknutém a velmi neotřelém kruhu rodiny a přátel. Ne vždy byl její život tak jednoduchý, ne vždy patřila mezi smetánku. V jednatřiceti zůstala na výchovu svých tří dětí sama a ve snaze je zaopatřit se často pohybovala na hranici chudoby. A kdo jsou její tři děti? Elon Musk, podnikatel, inženýr a filantrop, Tosca Musk, producentka, režisérka a spoluzakladatelka streamingové platformy Passionflix, a Kimbal Musk, podnikatel a restauratér se zájmem o inovativní pěstitelství a vzdělávání dětí v přírodním prostředí.

Maye se potýkala s problémy s nadváhou, působila jako plus size modelka a musela se vyrovnat s věkovou diskriminací v módním průmyslu. Dokázala si vybudovat kariéru respektované dietoložky, a to i přesto, že se často stěhovala z města do města napříč několika zeměmi a dvěma kontinenty a osmkrát v životě musela začínat znova od nuly. Nikdy se nenechala ničím odradit, překonala všechny překážky a díky svému racionálnímu přístupu k životu se nakonec ve svých „nejlepších letech“, jak svůj věk sama označuje, vyhoupla mezi světoznámé celebrity.

Audiokniha Když má žena plán, autorka Maye Musk, překlad Tereza Suchá. Čte Vilma Cibulková, režie Helena Rytířová.