Obálka audioknihy Cesta pravého muže

Interpret: Vladislav Beneš
Vydavatel: Synergie Publishing
Vydáno: 2013

Má můj život smysl a cíl? Jaké je moje životní poslání? Co vlastně ženy doopravdy chtějí? A jak je milovat a zůstat při tom volný? Těmito a podobnými otázkami se již někdy zaobíral každý muž. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď. Nyní před sebou máte titul, který vám v tom může pomoci. Cesta pravého muže by měla být „povinnou“ četbou.
David Deida, jeden z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti, učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami, jak mužům porozumět a jak je v jejich mužství podpořit. Nejde přitom jen o psychologické poučky, neboť Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.

Cesta pravého muže - audiokniha obsahuje nahrávku, jež je duchovním průvodcem pro muže aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha. Autorem je David Deida. Čte Vladislav Beneš.