Obálka audioknihy Emoční inteligence

Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2018
Velikost: 1.09 GB

Emoční inteligence je podle řady výzkumů klíčovým faktorem pro úspěch nejen v práci. Ještě donedávna byla míra úspěšnosti v IQ testech nejčastěji skloňovaným faktorem, určujícím inteligenci člověka. Zajistí nám však povzbudivý výsledek IQ testů úspěch doma a v práci? Na tuto otázku odpovídá světový bestseller Emoční inteligence, předního světového psychologa Daniela Golemana.

Možná jste se někdy setkali s člověkem, který měl velmi vysoké IQ, ale byl společností zařazen do škatulky „nepoužitelný pro život“. Na vině byla velmi pravděpodobně emoční inteligence. Emoční inteligence je pojem, který zahrnuje schopnost vnímat emoce, ovládat je a orientovat se ve společenských vztazích. Právě tento typ inteligence určuje, zda jsme připraveni na hvězdnou kariéru, a také jestli dokážeme získat plusové body doma i v práci.

Naučte se zacházet se svými emocemi. Poznání světa emoční inteligence vás dokáže nasměřovat cestou úspěchu i bez nadstandardních výsledků v testech IQ. S audioknihou Emoční inteligence, která je založena na zkušenostech a výzkumech, se naučíte rozumět situacím ve svém životě a můžete růst, ve svých očích i očích společnosti.

Daniel Goleman:
Je jedním z nejpřednějších amerických psychologů. Není proto divu, že se právě z pera jednoho z nejpovolanějších, zrodila kniha, která si podmanila svět. Chcete nahlédnout pod pokličku emoční inteligence a vydat se cestou úspěchu?

Emoční inteligence - audiokniha s podtitulem "Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ" obsahuje odpovědi na otázku, jaká část lidské inteligence je klíčová pro úspěch v životě a v práci. Autor Daniel Goleman. Čte Jan Hyhlík.