Obálka audioknihy Bytí - životní filozofie

Interpret: Tomáš Pfeiffer
Vydavatel: Tomáš Pfeiffer
Vydáno: 2012

Je mnoho knih, které jsou výsledkem vědecké práce, intuice, vyprávění příběhů atd. Tato kniha je výrazem svobody dvoupólového světa, vždyť dar ducha není „za každým rohem“, opakuje se zhruba jednou za 2000 let. Ale to už je na tvém posouzení, milý čtenáři.

Josef Zezulka se narodil 30. 3. 1912 v Brně, žil a pracoval v Praze. V roce 1945 na Velikonoce, bylo mu 33 let, se jeho život neobyčejně tajemným způsobem náhle změnil. Zažívá mimořádný stav jakoby rozevřeného vědomí. Říká: „Jako bych si vzpomněl na něco, co jsem již věděl a co jsem zapomněl.“ Dostává dva dary. Dar ducha, tedy znát pravdu životního zákona přímo bez učení a prostředníků, a dar léčby. Tato kniha je výsledkem daru ducha, kterým vypracovává filosofii Bytí a na druhé straně zakládá biotroniku jako léčebný obor a záhy se stává léčitelem, biotronikem-sanátorem světového formátu. Ukazuje před lékaři mnohokrát úspěšné léčby nejtěžších nemocí, mnoho lidí zachraňuje suverénní léčbou rakoviny. Přes nepřízeň státní ideologie sklízí i úspěchy na mezinárodním poli.

Obsah:
1. Stručné vysvětlení pojmů
2. Život vesmíru
3. Prvá bytost
4. Zákon odrazu
5. Převtělování
6. Rození dítěte
7. Vývoj bytosti
8. Čtyři zvířetníkové éry
9. Osud
10. Vegetářství
11. Krisové období
12. Úvaha o bytosti
13. Cesta bytosti
14. Smysl života
15. Životní energetika
16. Stručný souhrn

Bytí - životní filozofie - audiokniha obsahuje filozofické dílo Josefa Zezulky.