Úspěchy bezdomovce - povídky a průpovídky

Délka: 1 h 25 min
Interpret: Luboš Pavel
Vydavatel: Creatio
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 80 MB

Úspěchy bezdomovce - povídky a průpovídky - audiokniha obsahuje soubor povídek, jejichž autorem i interpretem je Luboš Pavel.

Povídky, které jsou primárně psané pro vyprávění na divadle. Jsou to humorné historky, monology, plné nečekaných obratů a překvapivých asociací, typické svou košatostí vyprávění. Všední příhody i těžko uvěřitelné situace. Texty reflektují celé porevoluční období. Autor vzpomíná na první pankový koncert po revoluci, utahuje si z kurzů hubnutí, věnuje se vztahům mezi lidmi nebo třeba meditaci. Poslední povídka Úspěchy bezdomovce dala název celému titulu, které obsahuje celkem patnáct kapitol.

Obsah:
1. Trocha psychoterapie
2. Hitlerovy placky
3. Býval jsem pankáč
4. Básnické večery
5. Hubnutí
6. Když je melankólie
7. Chalupaření
8. Meditace
9. Má vnitřní žena
10. Domácí zvíře
11. O kurzu chytrosti
12. Vztahy
13. Domácí práce
14. Rodinná konstelace
15. Úspěchy bezdomovce

Luboš Pavel, autor textu i vypravěč, napsal mnoho pohádek a příběhů. Vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pohádky nejen píše, ale i namlouvá jako audioknihy, a hraje na divadelních prknech. Při psaní je pro něj velmi důležitá zpětná vazba s divákem či posluchačem. Jeho příběhy se vyznačují humorem a hravostí. Jsou napsané přímo „do pusy“, takže se dobře poslouchají. Luboš Pavel pravidelně připravuje podcasty Pohádkář a Komunikator na iTunes. Vydal čtyři knihy, napsal několik divadelních scénářů a jeden scénář filmový. Již devět let pravidelně namlouvá knihy a časopis pro nevidomé. Pracuje také jako lektor komunikačních a prezentačních dovedností.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma