Žena v kleci

Interpret: Igor Bareš
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2013

Žena v kleci - audiokniha obsahuje detektivní thriller, jehož autorem je Jussi Adler-Olsen. Čte Igor Bareš.

Případy oddělení Q #1

První případ komisaře Carla Mørcka z oddělení Q. Celosvětový bestseller a předloha pro filmový thriller.
Komisař Carl Mørck je po traumatické události, utrpěné během služby, přeložen do nově založeného oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti. Případ mladé političky Merete Lynggaardové, jež před pěti lety beze stop zmizela, v něm probudí detektivní instinkty, které považoval za dávno vyhaslé. V pátrání mu účinně pomáhá svérázný arabský přistěhovalec Asad, jehož přítomnost v díle je zdrojem multikulturního napětí i mnoha humorných situací. Čím hlouběji Carl Mørck do případu proniká, tím větší nachází nesrovnalosti. Je opravdu možné, že ta žena je stále ještě naživu, že ji někdo vězní a týrá na neznámém místě?

Audioknihu čte jeden z nejlepších českých speakerů, herec Igor Bareš.

"Neobyčejně poutavý thriller o bezbranné ženě, která musí snášet utrpení, o jednom paličatém kriminalistovi a o pachateli, který nezná slitování. Napínavé čtení, a zároveň sonda do temných hlubin lidské duše. Čtenáře udrží v napětí až do poslední řádky”.
Manfred Orlick, buchinformationen.de

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

Série Případy oddělení Q