Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Španělská gramatika B2, C1

Španělská gramatika B2, C1

Audioacademyeu

Délka: 9 h 30 min
Interpret: Audioacademyeu
Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2020
Série: Jazyková úroveň B2
Typ souboru: MP3
Velikost: 536 MB

Kurz Španělská gramatika B2/C1 je určen pro pokročilé, tedy ty, kteří mají za sebou tři až čtyři roky studia španělštiny. Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 2400 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle gramatických témat, která na sebe volně navazují. Ačkoli se opakují základy (slovesa v přítomném čase, zájmena apod.), největší prostor je věnován pokročilým slovesným časům, podmínkovým souvětím a spojovacímu způsobu, tentokráte přítomnému i minulému. Každá lekce obsahuje i vysvětlení každého tématu, takže s tímto kurzem můžete pracovat zcela samostatně bez nutnosti používat další doprovodné výukové materiály.

Jak s kurzem nejlépe pracovat?. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici vysvětlení každého gramatického jevu spolu s příkladovými větami (stopa 3 ). Poté přecházíte na celé věty (stopa 4 a 5). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do španělštiny (lekce 5) v časové pauze před španělským překladem, tak jste vyhráli. V šesté lekci (španělský poslech) máte k dispozici pouze španělské věty s kratší pauzou pro nácvik porozumění.

U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech ze španělštiny do češtiny (lekce 1, 4, 6) – cvičení poslouchejte) přecházíte na překlad z češtiny do španělštiny (lekce 2,5 – cvičení přeložte).
V rámci jedné lekce nemusíte pracovat se všemi stopami, můžete se více věnovat takovému poslechu, který vám nejvíce vyhovuje. Doporučuji ale poslechnout si všechny stopy dané lekce minimálně jednou.

Díky těmto skriptům, které si můžete zdarma stáhnout, získáte mnohem širší využití celého kurzu. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Lekce 1: Slovesa SER, ESTAR, HABER
Lekce 2: Přídavná jména
Lekce 3: Slovesa v přítomném čase
Lekce 4: Kladný a záporný rozkaz
Lekce 5: Podmiňovací způsob
Lekce 6: Předpřítomný čas
Lekce 7: Minulý čas
Lekce 8: Předpřítomný čas + minulý čas + imperfektum
Lekce 9: Předminulý čas + slouslednost
Lekce 10: Podmínková souvětí
Lekce 11: Subjuntiv přítomný
Lekce 12: Subjuntiv minulý

Španělská gramatika B2, C1 - audiokniha obsahuje jazykový kurz španělštiny.

více

Série Jazyková úroveň B2

Obálka audioknihy The Turn of the Screw
The Turn of the Screw
Obálka audioknihy Frankenstein
Frankenstein
Obálka audioknihy Dubliners
Dubliners
Obálka audioknihy Wuthering Heights
Wuthering Heights
Obálka audioknihy Stories of Mystery and Suspense
Stories of Mystery and Suspense
Obálka audioknihy Madame Bovary
Madame Bovary
Obálka audioknihy Le Père Goriot
Le Père Goriot
Obálka audioknihy Niebla
Niebla
Obálka audioknihy La Regenta
La Regenta
Obálka audioknihy Housewives Gossips
Housewives Gossips

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma