Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Španělština pro pokročilé C1-C2

Španělština pro pokročilé C1-C2

Tomáš Dvořáček

Délka: 12 h 27 min
Interpret: Begoňa García
Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 702 MB

Děkujeme za zájem o poslechový kurz Španělská slovíčka C1, C2. Kurz je určen pro pokročilé uživatele, kteří již španělsky standardně komunikují.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit a opakovat jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1 700 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň C1, C2 je nejpokročilejší možná. Slovíčka obsažená v kurzu proto patří do úrovně nejvyšší pokročilosti jsou rozdělena do kategorií aktivity, přísloví, podstatná jména a přídavná jména. Po jejich naučení se proto budete nejen schopni se mnohem lépe vyjádřit, ale také lépe porozumíte nezjednodušenému psanému i mluvenému slovu

Jak s kurzem nejlépe pracovat?

Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty ze španělštiny do češtiny (lekce 6) v časové pauze před českým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

Díky skriptům, které si k tomuto kurzu můžete zdarma stáhnout, budou vaše aktivity s kurzem mnohem efektivnější. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Španělština pro pokročilé C1-C2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz španělštiny.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma