Obálka audioknihy Španělská slovíčka A1, A2

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2020
Série: Jazyková úroveň A1

Kurz Španělská slovíčka A1, A2 je určen pro úplné i falešné začátečníky, takže pokud jste se španělsky učili před nějakou dobou a chcete si základy důkladně zopakovat, je určen právě pro vás. Je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 2 100 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň A1,A2 je začátečnická, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako základ, cestování, volný čas, rodina, jejichž slovní zásoba a ustálené obraty vám pomohou se základně domluvit na cestách a všeobecně při komunikaci se španělsky mluvícími lidmi.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do španělštiny (lekce 6) v časové pauze před španělským překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

Obsah kurzu:
Lekce 1: Základ
Lekce 2: Bydlení – část 1
Lekce 3: Bydlení – část 2
Lekce 4: Cestování
Lekce 5: Čas
Lekce 6: Čísla
Lekce 7: Den
Lekce 8: Jídlo
Lekce 9: Komunikace
Lekce 10: Město
Lekce 11: Nakupování
Lekce 12: Práce – část 1
Lekce 13: Práce – část 2
Lekce 14: Příroda
Lekce 15: Rodina
Lekce 16: Společnost
Lekce 17: Tělo
Lekce 18: Vlastnosti
Lekce 19: Volný čas

Španělská slovíčka A1, A2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz španělštiny.

Série Jazyková úroveň A1

Obálka audioknihy Oliver Twist