Obálka audioknihy Proč jen 5 % lidí uspěje

Interpret: Ivo Toman
Vydavatel: TAXUS International
Vydáno: 2011

Proč jen 5 % lidí uspěje - jen málo událostí dramaticky změní vaší budoucnost. Patří mezi ně i setkání, s myšlenkami, které vás navždy ovlivní. Poznejte tajemství úspěšného myšlení a jednání. Co odlišuje úspěšné lidi od neúspěšných? To vám prozradí přednášky Ivo Tomana na této audioknize, které se připravovaly 16 let.

Díky informacím z této audioknihy objevíte to, co byste v knihách hledali měsíce či roky. Ideální na cesty do auta.
Jde o první hodinu školení: Osobní rozvoj. Co rozhoduje o postupu v karieře? Jak získáte kontrolu nad svým životem?
Bohužel, většina lidí žije jakoby podle špatné mapy. Jak najít "správnou mapu"? Proč naprostá většina lidí neumí řídit svůj vlastní život, i když řídí auta či firmy? Máte nějaká dilemata? Nemůžete se rozhodnout? Jak vyřešíte dilema? Jak žít bez dilemat? Jednoduchý návod, jak je vyřešíte všechna dilemata a konkrétní příklady. Jak ovlivníte různé situace? Co ovlivníte a co ne? A co máte řešit a co neřešit? Kde přesně je rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi? Kde je největší problém v mezilidských vztazích? Jak máte pod kontrolou, co o vás říkají jiní lidé? Jaká relativně velmi malá změna ve vašich činnostech má skokový důsledek o stovky či tisíce procent? Proč to někteří lidé dotáhnou dál než ostatní, i když původně měli horší startovní čáru? Proč naprostá většina lidí plánuje špatně? Odpovědi se dozvíte této audioknize.