Obálka audioknihy Jak na sítě

Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2019

AUDIOKNIHA ROKU 2019 v kategorii CENA POSLUCHAČŮ

Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálních sítích

Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

Kniha Jak na sítě vás naučí o sítích přemýšlet tak, abyste už žádné návody nepotřebovali.

Na sociálních sítích dnes tráví svůj čas víc než polovina světa – lze tato rostoucí čísla využít ve svůj prospěch? Tato kniha vás přesvědčí, že ano. Naučí vás prodávat těm, kteří nepřišli nakupovat, a psát pro lidi, kteří nechtějí číst. Pochopíte, jak dát sítím řád, ovládnete jejich strategie, budete umět změřit, jestli kampaň funguje. A nebo chcete vědět, zda má vůbec smysl do sociálních sítí investovat peníze? A kolik?

Ať už se o svět sociálních sítí zajímáte sami za sebe, za vaši komunitu či za firmu, máme dobrou zprávu – mohou vám opravdu výrazně pomoci, když víte, jak na ně. Jak na sítě je první knihou, která vedle mnoha dílčích postupů a příkladů z českého i světového prostředí přináší i něco mnohem hlubšího a univerzálnějšího: důmyslný systém pro tvorbu obsahu, pro vyhodnocování jeho úspěšnosti a pro skvělou komunikaci s vašimi stávajícími i potenciálními zákazníky, klienty či komunitou. A mimochodem, taky se dost pobavíte.

V KNIZE SE MIMO JINÉ DOZVÍTE
Co mám na ty sítě pořád dávat?
Jak vyzrát na algoritmy sociálních sítí?
Jak sestavit strategii a obsahový plán?
Jak to mám měřit a vyhodnocovat?
Kolik mám do sociálních sítí vlastně investovat?
Proč mi na sítích nejde prodávat?
Jak si sestavit tým a prosadit sítě ve firmě?
Které nástroje mi s tím vším pomohou?

ŘEKLI O KNIZE
„Tuhle knihu bych dal v práci jako povinnou četbu. Reálné příklady z praxe, triky a grify českých osobností, průzračně jednoduchá vysvětlení a sranda."
Martin Jaroš, reklamní expert a marketér

MICHELLE LOSEKOOT
Michelle Losekoot se živí marketingem už přes deset let. Vymýšlí pro své klienty strategie a obsah na sociální sítě, pečuje o online komunity a píše texty. Posledních sedm let také školí firemní týmy a vede veřejné kurzy obsahového marketingu. Pravidelně usedá v porotách marketingových soutěží a přednáší na konferencích.

ELIŠKA VYHNÁNKOVÁ
Eliška Vyhnánková - od roku 2011 působí jako konzultantka a lektorka sociálních sítí pro jednotlivce, firmy i státní úřady. Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce, píše články a je porotkyní marketingových soutěží. Odchodu na volnou nohu předcházela dlouholetá aktivní práce se sítěmi a také rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí ve společnosti NEWTON Media. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků.

Jak na sítě – audiokniha vám poradí, jak efektivně spravovat sociální sítě. Napsaly Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková, čte Tereza Dočkalová.