Muži, kteří mě zkazili

Délka: 6 h 49 min
Interpret: Klára Staňková
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 384 MB

Muži, kteří mě zkazili - audiokniha obsahuje autorské čtení z prvotiny Kláry Staňkové, jež popisuje autorčin milostný život.

Jsem Klára, Klára Staňková. Je mi dvacetsedm let a jsem promiskuitní... Není to nic, čím bych se snad chtěla chlubit, ale taky nic, za co bych měla strkat hlavu do písku, jak by většina pokrytecky morální společnosti ode mne zcela nepokrytecky očekávala. Je to prostě fakt. A jako k faktu se k tomu snažím přistupovat. Svým způsobem je to důsledek vás, mužů, že jste ze mne vychovali takovou poběhlici. Nesmysl? Pojďte si o tom tedy poslechnout…

Audiokniha Muži, kteří mě zkazili tedy zcela logicky a „nečekaně“ mapuje můj dosavadní milostný život. Jsou v ní zmíněni všichni ti, kteří mě balili a i ti, kteří mě nakonec skutečně sbalili. Každá kapitola nese hrdý název v podobě jména dotyčného nápadníka spolu s krátkým dovětkem, který jej odlišuje od ostatních nesoucích – bohužel, při mém skromném vzorku přes sto zúčastněných - často stejné jméno. Každý příběh daného nápadníka je svým způsobem specifický a jedinečný a přitom může být třeba tolik podobný zrovna tomu Vašemu příběhu, který jste zažili.

Jen jedno mají všechny mé historky společné – neúspěch. Tato audiokniha neodpovídá na otázku, proč tomu tak je, ani neukazuje prstem na domnělého viníka. Život je o souhře neuvěřitelných náhod a pro cestu za láskou toto pravidlo platí dvojnásob. Je to jen ukázka, malá psychologická sonda, jak se také dá válčit na poli lásky, ať už jste jeden z mnoha nápadníků anebo je vaše role být obletovaná princezna, která si pořád ne a ne správně vybrat. Moje kniha si neklade za cíl jít do hloubky problému či jakkoli analyzovat, jak je těžké v dnešní době navázat oboustranně plnohodnotný vztah.

Tato moje prvotina má především za úkol vykouzlit úsměv na rtech všem čtenářům, ukázat, že v té válce o lásku nejsou rozhodně sami, povzbudit, když se úspěchy dlouhodobě nedostavují a dokázat, že naděje umírá jako poslední, protože kdo ví… i třeba audiokniha Muži, kteří mě zkazili má navzdory všem zmiňovaným neúspěchům optimisticky laděný závěr. A co je na této knize nejcennější, je skutečnost, že je 100% ze života a všechny uvedené příběhy v ní se mi opravdu, věřte nebo ne, staly...

Pro všechny promiskuitní osoby, aby viděly, že v tom nejsou samy.
Pro všechny tragédy, aby viděli, že v tom taky nejsou sami.
Pro všechny pěkné a inteligentní holky, aby viděly, že nejen ony to mají v životě těžké.
Pro všechny, kteří chápou ironii a sarkasmus.
Pro všechny, kteří nechápou ironii a sarkasmus, aby je už konečně pochopili.
Pro všechny, kteří se chtějí bavit.
Pro všechny moralisty, aby se mohli patřičně pohoršovat.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma