Obálka audioknihy Tinder taxi: 10 erotických povídek ve spolupráci s Erikou Lust

Tinder taxi: 10 erotických povídek ve spolupráci s Erikou Lust

Cecilie Rosdahl

Interpret: Lenka Švejdová
Vydavatel: LUST
Vydáno: 2023

“Jedeme tmavou nocí. Prsty si přejedu po prsou, přes břicho až pod šaty. Cítím, jak mi buší srdce a kůže mě brní.“

"Jestli po bouřlivé oslavě třicátých narozenin myslíš jenom na to, že si potřebuješ zašukat, je čas s tím něco udělat..." Nemůže čekat ani o chvíli déle. Chce sex, i kdyby to mělo být jen na jednu noc. Musí to být vášnivé a musí to být hned. Prodá svůj nejdražší narozeninový dárek a zavolá si taxi. A vyráží, ať už ji její další match na Tinderu zavede kamkoli…

Bližší setkání s neznámými? Fantazie o únosu či sladké hře s božstvími? Pro hrdiny a hrdinky této sbírky povídek neexistují žádná omezení. Spolu s nimi pronikněte do světa příjemností a nekonečné rozkoše a zjistíte, jak překvapující a potěšující může být každodenní život.

Tato sbírka zahrnuje následující povídky:

Voyeur
Tinder taxi
Narozeninové překvapení
Najez se se mnou
Hra s panem X
Španělské léto
Údržbář bazénu
Nymfa a fauni
Doktor nemrava
Moje fantazie o únosu
Tato sbírka povídek byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je zobrazit lidskou přirozenost a různorodost prostřednictvím příběhů vášně, intimity, chtíče a lásky ve splynutí poutavých příběhů a erotiky.

Povídky zahrnuté ve sbírce napsali následující autoři a autorky LUST: Reiner Larsen Wiese, Cecilie Olrik, Anita Bang, Sarah Skov, Cecilie Rosdahl, Lea Lind