Obálka audioknihy Moje fantazie o únosu

Moje fantazie o únosu

Reiner Larsen Wiese

Délka: 37 min
Interpret: Lenka Švejdová
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2020

„Připravený? Tvůj hlas teď zní mnohem víc něžně a trochu se usmíváš. Otočíš se a oběma rukama si přejedeš po zadečku. Nedokážu se ovládnout a začnu se sám sebe dotýkat. Narovnáš se, pomalu a smyslně, abych si tě mohl dobře prohlédnout. Pak si rozepneš své průsvitné body. Na okamžik mi dopřeješ výhled na tvoji malou oholenou kundičku. Natáhnu se po tobě, ale plácneš mě přes prsty. Postavíš se nade mě obkročmo, olízneš si prsty a pak sáhneš dolů. A sedneš si na mě."

Tato povídka byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je popsat lidskou povahu a různorodost prostřednictvím povídek o vášni, intimitě, touze a lásce ve spojení s povídkami a erotikou.

Audiokniha Moje fantazie o únosu - erotická povídka, jejíž autorem je Reiner Larsen Wiese. Čte Lenka Švejdová.